اخبار

  • 41
  • 1658 مرتبه
معرفی بخش آب و فاضلاب

معرفی بخش آب و فاضلاب

شنبه 17 فروردین 1398

فعالیت رسمی بخش تاسیسات آب و فاضلاب در دو بخش مطالعات و نظارت از سال 1378 پایه گذاری گردید. جذب نیروهای توانمند، متعهد و متخصص از همان ابتدا با هدف انجام پروژه ها در کمال کیفیت و دقت در سر لوحه کار قرار گرفت. در بخش مطالعات  پروژه های مختلف نظیرمطالعات مراحل مختلف آبرسانی، شبکه های توزیع آب و جمع آوری فاضلاب، مجتمع های آبرسانی، دفع و جمع آوری آب های سطحی، جداسازی آب شرب از غیر شرب فضای سبزشهری، ارتقاء کیفیت آب شرب و طراحی تصفیه خانه آب و فاضلاب، انجام و یا در دست انجام قراردارد.

این مهندسین مشاور از سال 1379 پس از تجهیز امكانات نرم افزاری و سخت افزاری و تهیه و تدارك پرسنل و ایجاد تیم های پشتیبانی لازم، وارد عرصه نظارت پروژه فاضلاب مشهد گردید. با توجه به احداث خطوط جمع آوری و انتقال فاضلاب در سطح شهر مشهد و ضرورت نصب انشعاب به منظور بهره برداری از خطوط مزبور، این مهندسین مشاور بعنوان اولین دستگاه نظارت پروژه های انشعابات،  متولی اصلی كنترل و نظارت بر حسن اجرای عملیات نصب انشعابات قرار گرفت. این مشاور در قالب عقد قراردادهای نظارتی مختلف حد فاصل سالهای 1379 تاكنون  نسبت به انجام وظایف نظارتی برابر شرح وظایف مصوب و نیز ابلاغی از طرف كارفرما، در سطح كلان شهر مشهد اقدام نمود. از سال 1385 بنا به پیشنهاد كارفرما (شركت آب و فاضلاب مشهد) ،پس از پیگیری و عقد قراردادهای لازمه، این مشاور در زمینه نظارت بر پروژه های جمع آوری و انتقال فاضلاب فعالیت خود را آغاز نمود.

به اذعان كارفرما یان  عملكرد این مشاور در ردة بالا مورد پذیرش بوده است، كه این امر با توجه به اینكه در سایه صرفه جویی هزینه های نظارتی تحقق یافته است، مورد توجه و نظر كارفرما قرار گرفته است.با توجه به ایجاد بسترها و زیر ساختهای ایجاد شده با تكیه بر تجربیات 10 ساله بدست آمده در ارائه خدمات فاز 3 بخش مدیریت اجرا و نظارت، این مشاور پتانسیل و آمادگی بسط و توسعه فعالیتهای نظارتی خود را در زمینه خطوط جمع آوری و انتقال فاضلاب و نیز سایر پروژه های مرتبط با صنعت آب و فاضلاب دارد، كه قطعاً در صورت اعتماد و احاله امور نظارتی پروژه ها، اهداف و نظرات مساعد كارفرمایان محترم تأمین خواهد گردید.

نظرات
 
   
 

قوانین ارسال نظر

  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
  • با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمی‌یابند بنابراین توصيه مي‌شود از مثبت و منفی استفاده کنید.
soap2day